Kierownik grupy robót - światłowody

kierownik-grupy-robot
 • stanowisko podlega bezpośrednio pod prezesa spółki,

 • bezpośrednie zatrudnienie w spółce o polskim kapitale,

 • zarządzanie grupą pracowników przy budowie rurociągów światłowodowych (grupy 10-40 osób)

 • organizacja pracy na budowie, czasu pracy i noclegów dla pracowników,

 • kontakt z podwykonawcami, kontrola zadań,

 • samodzielnie wyszukiwanie dostawców, zamawianie surowców na budowę, kontrola zamówień,

 • raportowanie przebiegu prac,

 • sporządzanie obmiarów i bardzo podstawowej dokumentacji podwykonawczej (zdjęcia),

 • rozliczanie prac,

 • kontakt bezpośredni z urzędami niemieckimi, inwestorami,

 • praca w równoważnym systemie czasu pracy: 10-12 godzin dziennie od poniedziałku do soboty w systemie 4/1 (4 tygodnie pracy/1 tydzień wolnego) oraz dłuższe wolne między grudniem i marcem (100% płatne)

 • dowolna forma zatrudnienia (UZ, B2B, UoP polska lub niemiecka),

 • praca w delegacji.

Szczegóły oferty

Ilość wolnych miejsc:

1

Znajomość języków obcych:

niemiecki, min. B1

Forma współpracy

Umowa o pracę

Wynagrodzenie:

do ustalenia

Lokalizacja:

Polska / Niemcy

kierownik-budowy-niemcy
kierownik-budowy-niemcy
kierownik-grupy-robot
kierownik-grupy-robot
kierownik-grupy-robot
praca-za-granica-rerutacja-kontakt
21 maja 2020

Uppeo s.c. to stabilna, legalna i długoterminowa praca za granicą i już nie tylko! Aktualnie dla naszego klienta: stabilnej finansowo, polskiej firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie budownictwa telekomunikacyjnego i teleinformatycznego, rekrutujemy stałych pracowników do bezpośredniego zatrudnienia na stanowisko: Kierownik grupy robót – budowa sieci światłowodowych w Niemczech


Opis Twojego, nowego stanowiska pracy

Jako kierownik robót będziesz odpowiedzialny za pełną obsługę budowy sieci światłowodowych. Firma, która Cię potrzebuje wykonuje komplet robót, realizując zlecenia „pod klucz” dla swoich klientów. Musisz być osobą bardzo odpowiedzialną, samodzielną, która potrafi „myśleć za innych” oraz wybiega do przodu z rozwiązaniami i zadaniami, które będą konieczne do wypełnienia. Musisz być również osobą wielozadaniową. To bardzo trudne, lecz jako osoba na stanowisku średniego szczebla zarządzania w firmie będziesz musiał dotrzymywać terminów przewidzianych w umowach z klientami, a to znaczy, że będziesz musiał nadzorować kilka różnych zadań w jednym czasie. Oznacza to również zarządzanie ludźmi. Twój zespół będzie się składał z 20-40 pracowników, którzy na pewno będą mieli wiele ważnych spraw do Ciebie. Światłowody nie muszą być Twoim konikiem, tego Cię firma nauczy, nie musisz się martwić. Nie zaskoczy Cię fakt, że rurociągi światłowodów są montowane pod ziemią a to oznacza, że musisz mieć doświadczenie w nadzorowaniu robót ziemnych, jak i odtwarzaniu nawierzchni. W związku z tym, że będziesz pracować w Niemczech, musisz znać język niemiecki na poziomie, który umożliwi Ci komunikację z urzędami, kontrahentami, klientem oraz pozwoli na organizację zakwaterowania dla Twojego zespołu. Odpowiadać będziesz bezpośrednio przed prezesem firmy. 

 

Czas pracy

Będziesz osobą, na której każdy będzie polegał. Będziesz musieć być dyspozycyjny, cierpliwy i jak już wspominaliśmy – samodzielny. Kierownicy robót pracują po 10-12 godzin dziennie od poniedziałku do soboty w systemie 4/1. Oznacza to, że po 4 tygodniach pracy wracasz do domu na tydzień wolnego. Będziesz pracować w równoważnym systemie czasu pracy, oznacza to nie tylko możliwość pracy 4/1, ale również dłuższe wolne od połowy grudnia do nawet połowy marca, w zależności kiedy pogoda pozwoli wrócić do pracy. Za ten okres będziesz otrzymywać pełne wynagrodzenie.


Wsparcie przy realizacji zadań

Nie zostaniesz z tym wszystkim sam(a)! Otrzymasz wsparcie ze strony asystenta, który będzie pomagał Ci z organizacją pracy w zespole, dotrzymywaniem terminów i nie tylko. Jako kierownik otrzymasz auto służbowe, komputer przenośny oraz telefon z niemieckim numerem telefonu. Ze wszystkich narzędzi będziesz również mógł korzystać w celach prywatnych, np. wracać do domu co 4 tygodnie. Będziesz pracować w Niemczech, a więc również musisz mieć zorganizowany nocleg. Koszty noclegów pokrywa Twój pracodawca.

 

Twoja kariera rozpoczyna się tutaj!

Jeżeli uważasz, że poradził(a)byś sobie na tym stanowisku, koniecznie nam wyślij swoją aplikację. Pracodawca jest bardzo elastyczny co do formy zatrudnienia, jak również wynagrodzenia. Będziesz pracować w polskiej firmie, głównie na terytorium Niemiec, więc możesz wybrać, czy chcesz dostać polską umowę o pracę, czy może niemiecką. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie na podstawie Twojego doświadczenia, umiejętności, podejścia do pracy, predyspozycji na to stanowisko. Nie ma maksymalnej kwoty podstawy, którą możesz dostać. Poza tym będziesz otrzymywać dietę za każdy dzień pracy oraz w przypadku samodzielnie prowadzonej budowy dodatkowe wynagrodzenie w formie premii zależnej od jej wyniku finansowego.

 

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, kliknij przycisk APLIKUJ i wyślij swoje dokumenty aplikacyjne już teraz!

Dział rekrutacji

Kontakt do rekrutera

Zakres obowiązków:

Anna Będkowska

anna.bedkowska@uppeo.com.pl

+48 519 111 669

Dział rekrutacji

Aplikuj!

kierownik-grupy-robot
praca-za-granica-rerutacja-kontakt
praca-za-granica-bez-jezyka-od-zaraz
 1. pl
 2. en

Aplikuj!

Aplikuj!

© 2020 Uppeo

uppeo-oferty-pracy
uppeo-praca-insta
linkedin-uppeo
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
 1. pl
 2. en