© 2022 Uppeo

uppeo-oferty-pracy
uppeo-praca-insta
linkedin-uppeo
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
 1. pl
 2. en

Szukasz pracy w Holandii? Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych ofert pracy również bez znajomości języka angielskiego oraz z zakwaterowaniem dla par. Jeżeli szukasz pracy w grupie lub dla par to my zagwarantujemy Ci wspólne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach. Mamy również oferty pracy ze znajomością języka angielskiego i czynnym prawem jazdy kat. B, dzięki czemu zarobisz jeszcze więcej!

Tutaj znajdziesz mały spis oferty pracy w Holandii:

 1. Pracownik sortowni w Venlo (bez języka, bez kwalifikacji, bez doświadczenia)

 2. Pracownik magazynowy w Den Bosch (bez języka, z doświadczeniem, mile widziany język angielski i prawo jazdy)

 3. Pracownik sortowni lub szklarni w Westlandzie (bez języka, prawa jazdy)

 4. Pracownik sektora AGF w ok. Rotterdamu (bez języka, mile widziany j. angielski i prawo jazdy kat. B)

 5. Pracownik pomocniczy sektora ogrodniczego w ok. Hagi (Orderpicker, magazynier, operator UDT, tylko z j. angielskim i prawem jazdy)

 

Pracownik sortowni w Venlo     praca-za-granica-holandia-niemcy-pary  

Opis stanowiska pracy:

Będziesz pracować jako pracownik fizyczny, pracownik sortowni. Co dokładnie będziesz robić? Sortować warzywa, owoce zgodnie z ustalonymi standardami, z którymi zapoznasz się przy rozpoczęciu pracy. Dodatkowo będziesz układać skrzynki z towarami oraz przemieszczać je po magazynie. Pracuje się od poniedziałku do piątku, czasem również w soboty w systemie 2-zmianowym. Przykładowe miejsca pracy znajdziesz tutaj:

 • https://youtu.be/8mUoy1rTcaw
 • https://youtu.be/H1F6tCDAzDc
 • https://youtu.be/iPGf33uJq4M
 • https://youtu.be/tCvF5UJqEWk

 

Zakwaterowanie:

Będziesz mieszkać w pokojach 2-osobowych. Pokoje mają wielkość 14 m2 i są wyposażone w łóżka, szafki, materace oraz lodówki. Koszt tygodniowy zakwaterowania wynosi maksymalnie 99,99€ brutto. UWAGA: W przypadku, gdy pracownik ma mniej niż 40h tygodniowo to koszt jest zmniejszany proporcjonalnie! Kuchnia oraz łazienka to pomieszczenia wspólne na maksymalnie 8 osób.

Wymagania:

Oferta bez języka, prawa jazdy i kwalifikacji. Brak wymagań. Musisz jedynie być gotowy(a) do wyjazdu na min. 3 miesiące. 

Warunki finansowe:

Minimalna stawka godzinowa wynosi 9,82€ brutto/h, przekłada się to na tygodniówki w wysokości od 232€ netto do 300€ netto po wszystkich kosztach.

Zdjęcia z zakładu pracy oraz zakwaterowania:

 

praca-dla-par-w-holandii

 

Pracownik magazynowy w Den Bosch praca-za-granica-holandia-niemcy-pary

Opis stanowiska pracy:

Będziesz pracować jako pracownik fizyczny na dziale logistyki. Twoim przyszłym pracodawcą będzie firma logistyczna, oznacza to, że nie będziesz pracował pod agencją, a bezpośrednio pod pracodawcą. Dzięki temu otrzymasz gwarancję godzin oraz regularne wypłaty co 4 tygodnie. W przeciwieństwie do pracy pod agencją, wynagrodzenie otrzymasz raz na  4 tygodnie. Oznacza to, że wypłata wpłynie na Twoje konto 13 razy w roku, nie 12 w przypadku miesięcznych wypłat.

Firma zajmuje się obsługą logistyczną dużych firm holenderskich. Działa jak zewnętrzny dział logistyczny i wspiera swoich partnerów biznesowych min. na działach:

 • pakowania,
 • orderpickingu (komisjonowanie),
 • załadunku i rozładunku towaru (kontenery),
 • ekspedycji i przyjęcia towaru,
 • oraz również produkcją (np. wyroby cukiernicze, produkcja karmy dla zwierząt)
 

W trakcie pracy podlegasz bezpośrednio pod przełożonych z firmy, nie możesz wykonywać poleceń pracowników partnerów biznesowych dla których są realizowane zlecenia.

Jako bezpośredni pracownik firmy logistycznej możesz pracować na wielu projektach. Oznacza to, że w przypadku zmniejszenia ilości pracy na jednym projekcie, możesz zostać przesunięty na inny, aby zachować godziny pracy i regularne wynagrodzenie. Firma poszukuje pracowników długoterminowych, nie jest to praca tymczasowa i od kandydatów oczekujemy podjęcia pracy na dłuższy okres.

Możesz mieszkać w Den Bosch (np. praca przy pakowaniu wyrobów cukierniczych mieści się w Harderwijk), natomiast miejsca pracy są w okolicach. Nawet w innych miastach. Nie martw się o dojazd. Pracodawca zapewnia darmowy, codzienny dojazd do miejsc pracy.

Zakwaterowanie:

Będziesz mieszkać w pokojach 2-3-4-osobowych. Pokoje są wyposażone w łóżka, szafki oraz materace. Najczęściej są to murowane domy wynajęte przez firmę. Kuchnia oraz łazienka to pomieszczenia wspólne na maksymalnie 8 osób. Koszt tygodniowy zakwaterowania wynosi maksymalnie 50€ brutto. (koszt zakwaterowania jest pobierany co 4 tygodnie, czyli łącznie 200€ / 4 tygodnie)

Wymagania:

Mile widziany j. angielski, prawo jazdy kat. B i tacy kandydaci są akceptowani w pierwszej kolejności. Oczywiście też jest możliwość podjęcia pracy bez języka i prawa jazdy kat. B, lecz liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

Warunki finansowe:

Wynagrodzenie jest wypłacane za 160h, to oznacza, że wypłata jest raz na 4 tygodnie. UWAGA: Wypłaty są realizowane raz na 4 tygodnie, nie raz w miesiącu. W roku otrzymasz 13 wypłat, nie 12. Wynagrodzenie brutto przy 160h wynosi 1570,20€ brutto (to nie jest wynagrodzenie miesięczne, a 4-tygodniowe!), po opłaceniu ubezpieczenia i zakwaterowania, wynagrodzenie wynosi ok. 1200€ netto.  Średnio miesięcznie wychodzi 1300€ netto (po zakwaterowaniu, ubezpieczeniu)

Zdjęcia zakwaterowania:

 

praca-w-holandii

 

Pracownik sortowni lub szklarni w Westlandzie praca-za-granica-holandia-niemcy-pary

Opis stanowiska pracy:

Będziesz pracować jako pracownik fizyczny. Oznacza to, że będziesz pracować w szklarni, na sortowni lub magazynie w Westlandzie. Pracować będziesz m.in. Przy plauzowaniu chryzantem, dbaniu o orchidee, jak również możesz zostać oddelegowany do prac przy pomidorach, innych kwiatach szklarniowych lub ważeniu, sortowaniu i pakowaniu warzyw i owoców na halach z obniżoną temperaturą. Po przyjeździe zostaniesz przydzielony(a) na stanowisko pracy wg. zapotrzebowania u pracodawcy lub Twoich predyspozycji.

Zastanawiasz się czym jest plauzowanie? To praca, która polega na obrywaniu zbędnych kwiatów chryzantemy i pozostawieniu głównego pąku, aby kwiat mógł się ładnie rozrosnąć. To ciężka praca fizyczna na dłuższy okres. Pracownicy mają zapewnione miejsc pracy przez cały rok.

Zakwaterowanie:

Będziesz mieszkać w pokojach 2-3-osobowych. Pokoje są wyposażone w łóżka, szafki oraz materace. Najczęściej są to murowane domy wynajęte przez firmę. Kuchnia oraz łazienka to pomieszczenia wspólne na maksymalnie 8 osób. Koszt tygodniowy zakwaterowania wynosi maksymalnie 94€ brutto

Wymagania:

Mile widziany j. angielski, prawo jazdy kat. B i tacy kandydaci są akceptowani w pierwszej kolejności. Oczywiście też jest możliwość podjęcia pracy bez języka i prawa jazdy kat. B, lecz liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

Warunki finansowe:

Minimalna stawka godzinowa wynosi 10,34€ brutto/h na szklarniach (38h pracy tygodniowo) i 10,24€ brutto na sortowniach (40h pracy tygodniowo), przekłada się to na tygodniówki w wysokości od 280€ netto do 333€ netto po wszystkich kosztach.

Zdjęcia z zakładu pracy oraz zakwaterowania:

 

praca-bez-jezyka-holandia

 

Pracownik sektora AGF w ok. Rotterdamu i Hagi praca-za-granica-holandia-niemcy-pary

Opis stanowiska pracy:

Będziesz pracować jako pracownik fizyczny wykonujący prace proste w sektorze AGF, co oznacza, że będziesz pracować przy pakowaniu i sortowaniu warzyw, owoców, kwiatów. Po przyjeździe zostaniesz przydzielony(a) na stanowisko pracy wg. zapotrzebowania u pracodawcy oraz Twoich predyspozycji.

Co dokładnie będziesz robić? Do Twoich obowiązków będzie należało m.in. sortowanie warzyw, owoców, kwiatów i innych produktów zgodnie ze standardami firmy, pakowanie posortowanych produktów, czy też ich pakietowanie i obsługa na magazynie.

Zakwaterowanie:

Będziesz mieszkać w pokojach 2-osobowych. Pokoje są wyposażone w łóżka, szafki oraz materace. Najczęściej są to murowane domy wynajęte przez firmę. Kuchnia oraz łazienka to pomieszczenia wspólne na maksymalnie 8 osób. Koszt tygodniowy zakwaterowania wynosi maksymalnie 105€ brutto.

Wymagania:

Dostępne są stanowiska pracy bez języka, kwalifikacji i prawa jazdy kat. B. Od posiadanych kwalifikacji zależy finalna stawka godzinowa. Najwięcej zarabiają osoby z doświadczeniem, językiem angielskim i prawem jazdy kat. B.

Warunki finansowe:

Stawka godzinowa jest uzależniona od kwalifikacji. Jeżeli nie znasz j. angielskiego lub znasz go bardzo słabo, nie masz czynne prawa jazdy kat. B to możesz liczyć na stawki w granicach 10,05€ brutto do 10,50€ brutto przy 40h pracy tygodniowo. Znając j. angielski i posiadając prawo jazdy stawki zaczynają się od 10,50€ brutto w górę. Tygodniówki średnio wynoszą od 232€ netto do 350€ netto po wszystkich kosztach.

Zdjęcia z zakładu pracy oraz zakwaterowania:

 

praca-za-granica-dla-par

 

Pracownik pomocniczy sektora ogrodniczego w ok. Hagii praca-za-granica-holandia-niemcy-pary

Opis stanowiska pracy:

Będziesz pracować jako pracownik fizyczny wykonujący prace proste w sektorze ogrodnictwa, co oznacza, że będziesz pracować przy pakowaniu i sortowaniu warzyw, owoców, kwiatów, jak również przy ścinaniu papryki, pomidorów, sadzeniu warzyw, owoców i kwiatów, jak również ich pielęgnacji. Po przyjeździe zostaniesz przydzielony(a) na stanowisko pracy wg. zapotrzebowaniau pracodawcy oraz Twoich predyspozycji.

Co dokładnie będziesz robić? Do Twoich obowiązków będzie należało m.in. sortowanie warzyw, owoców, kwiatów i innych produktów zgodnie ze standardami firmy, pakowanie posortowanych produktów, czy też ich pakietowanie i obsługa na magazynie. Pracownicy również w zależności od zapotrzebowania pracują przy ścinaniu papryki, pomidorów, sadzeniu warzyw, owoców, kwiatów i ich pielęgnacji.

Pracodawca głównie poszukuje osób z kwalifikacjami, więc posiadając doświadczenie jako orderpicker, magazynier, operator wózka widłowego, voicepicker, uprawnienia na UDT, EPT stawki godzinowe są wyższe.

Zakwaterowanie:

Będziesz mieszkać w pokojach 2-osobowych. Pokoje są wyposażone w łóżka, szafki oraz materace. Są to murowane domy wynajęte przez firmę. Kuchnia oraz łazienka to pomieszczenia wspólne na maksymalnie 8 osób. Koszt tygodniowy zakwaterowania wynosi maksymalnie 95€ brutto.

Wymagania:

Oferta dotyczy tylko kandydatów z komunikatywną znajomością j. angielskiego oraz prawem jazdy (min. jedna osoba na dwie musi posiadać czynne prawo jazdy kat. B). Mile widziane też są dodatkowe kwalifikacje np. UDT.

Warunki finansowe:

Stawka godzinowa jest uzależniona od kwalifikacji. Kandydaci tylko z j. angielskim zarabiają od 10,34€ brutto do 11,00€ brutto (niższa stawka dotyczy osób bez doświadczenia, wyższa osób z doświadczeniem jako orderpicker). Operatorzy wózków widłowych i doświadczeni magazynierzy otrzymują wyższe stawki (również warunkiem jest j. angielski). Tygodniówki średnio wynoszą ok. 300€-350€ netto dla osób tylko z j. angielskim oraz 400€ i więcej dla osób z kwalifikacjami (doświadczeniem, językiem angielskim, uprawnieniami). Dodatkowo każda osoba otrzyma zwrot za dojazd do Holandii, bonus 100€ po 8 tygodniach pracy i możliwość skorzystania z bezpłatnego kursu języka niderlandzkiego.

Zdjęcia z zakładu pracy oraz zakwaterowania:

 

praca-holandia

 

Najczęstsze pytania i odpowiedzi - praca w Holandii praca-za-granica-holandia-niemcy-pary

1. Jak wygląda transport do Holandii?

Transport kandydat(ka) opłaca sobie samodzielnie. Możemy pomóc w znalezieniu tańszego połączenia.

2. Czy mogę zabrać ze sobą psa, kota, dziecko?

Tak, jeżeli będziesz korzystać z prywatnego zakwaterowania. Wówczas nie jest to problem, natomiast na hotelach pracowniczych nie można trzymać zwierząt. Hotel pracowniczy to również nie jest dobre miejsce dla Twojej pociechy. 

3. Jeżeli nie znam języka, nie mam doświadczenia i kwalifikacji to zarobię pomiędzy 232€ a 300€ netto?

Tak, jeżeli nie posiadasz żadnych kwalifikacji to jedynie taką ofertę możemy zaproponować. Pamiętaj, że tygodniówki, które podajemy to już stawki "na rękę" i po wszystkich Twoich kosztach w Holandii. Jest to standardowa stawka w Holandii na stanowiskach produkcyjnych bez kwalifikacji. Nie jest praktycznie możliwe do zarobienia 350€-400€ netto bez kwalifikacji, a jeżeli jakaś agencja obiecuje Ci taką stawkę, to dokładnie sprawdź opinie. My otwarcie i szczerze mówimy o realnych zarobkach na miejscu, nie zawyżamy zarobków, i nie obiecujemy osiągnięcia maksymalnych i wyższych wynagrodzeń.

4. Ile będę pracować tygodniowo?

Standardowo jest to 38-40h, ale musisz się liczyć z tym, że czasem będą przestoje i będziesz pracować 20-30h tygodniowo. Jedynie wyjeżdżając z nami do Venlo możemy Ci pomóc dostać jak najwięcej godzin, dzięki dobrym relacjom z pracodawcami. Możemy również dać Ci gwarancję godzin, jeżeli jesteś godnym(-ą) zaufania kandydatem(-ką).

5. Mam jeszcze pytania, na które odpowiedzi nie znalazłem z ogłoszeniu. Jak mogę się skontaktować?

Jesteśmy dostępni dla Ciebie od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 - 17:00 i w piątku od 9:00 do 15:00 pod numerami +48 519 111 669 oraz +48 504 584 923. Możesz również napisać do nas e-mail na adres info@uppeo.com.pl

6. Kiedy są wyjazdy?

Termin przyjazdu kandydata ustalamy indywidualnie. Tygodniowo na każdą ofertę jest ok. 3-5 miejsc, więc w porozumieniu z kandydatem oraz pracodawcą ustalamy termin przyjazdu. Jest możliwość przyjazdu tego samego dnia, natomiast każda osoba, która zmienia agencję musi przyjść do biura na rozmowę.

7. Ile muszę zabrać ze sobą pieniędzy?

Jeżeli nigdy nie pracowałeś(-aś) w Holandii to zabierz ze sobą min. 100€, ponieważ pierwsza tygodniówka przyjdzie na Twoje konto po ok. 2 tygodniach od przyjazdu. 

8. Kiedy jest wypłata?

Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane na koniec kolejnego tygodnia następującego po okresie, w którym pracownik nabył prawo do wynagrodzenia, np. pracując 1. tydzień od poniedziałku do piątku, pierwszą tygodniówkę otrzymasz do piątku w kolejnym tygodniu i kolejne wypłaty będą wypłacane co piątek.

9. Co muszę zabrać do Holandii?

Dowód tożsamości (ważny! Paszport lub dowód osobisty), własną pościel, kołdry, poduszki, czyste ubrania, środki czystości, kosmetyki, garnki, sztućce, talerze, kubki, szklanki, środki higieny osobistej, indywidualny numer rachunku prowadzony w EURO (może być walutowe konto PL), indywidualny adres e-mail, smartfon (indywidualny).

10. Czy na pewno mam gwarancję wspólnego pokoju?

Tak, gwarantujemy wspólne zakwaterowanie.

11. Czy będziemy pracować obok siebie?

Nie. Nie gwarantujemy wspólnej pracy. Często pary pracują na dwóch różnych zakładach, ale w 99% są to wspólne zmiany. Rozumiemy, jak ważne jest niemijanie się na zakwaterowaniu, dlatego godziny pracy są ustalane pod pary, ale pary, znajomi, grupy nie pracują obok siebie.

12. Czy mogę do Was zadzwonić, jak już będę w Holandii?

Oczywiście. Jesteśmy dla Was i zawsze możecie do nas zadzwonić. Bardzo często dzwonią do nas kandydaci z informacją, że dojechali, wszystko jest w porządku, podpisali umowę. Czasem dostajemy zapytania, czy wiemy, co można zwiedzić w okolicy albo gdy pracownicy już wrócą z Holandii, proszę o aktualizacje danych, np. wysyłki rozliczenia rocznego. W sprawie np. zakwaterowania, zmian w pracy, godzin pracy, wypłat możesz się skontaktować wyłącznie z koordynatorem. Ze względu na ochronę danych osobowych my nie możemy dostać Twojego paska z wypłaty (tzw. salarisa). Możemy natomiast poprosić koordynatora, managera, team leadera o kontakt z Tobą.

13. Czy opłacacie wyżywienie?

Nie. To leży w gestii pracownika.

14. A jak mi się nie spodoba praca na szklarni to mogę ją zmienić na sortownie?

Oczywiście. Skontaktuj się z nami lub koordynatorem. Pomożemy!

15. Pracuje w mieście X, ale chciałbym przenieść się teraz do Waszej oferty w mieście Y, mogę?

Tak, jest to możliwe. Pamiętaj jednak o napisaniu wypowiedzenia u pracodawcy. Możesz nas poprosić o pomoc, ale musisz samodzielnie je podpisać i złożyć.

Obszerniejsze odpowiedzi znajdziesz również w naszym artykule: FAQ - najczęściej zadawane pytania przed wyjazdem do pracy za granicą

 

praca-za-granica-holandia-niemcy-pary

 

 

Aktualne oferty pracy w Holandii - również bez języka i dla par!

 

Przeczytaj pozostałe

nasze artykuły

 

12 lipca 2022
Sezon na remonty, budowy, przebudowy trwa w pełni, więc w szczycie sezonu rośnie liczba ofert pracy w Niemczech dla fachowców.  Ile zarabia się w Niemczech w 2022 roku i jakie
22 października 2021
Planujesz wyjechać w najbliższym czasie do Holandii? Sprawdź, jakie są aktualne zasady wjazdu i czy po przyjeździe czeka Cię kwarantanna! Sprawdzone informacje o zasadach wjazdu do Holandii. Dowiedz się, czy
23 sierpnia 2021
Szukasz pracy w Holandii? Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych ofert pracy również bez znajomości języka angielskiego oraz z zakwaterowaniem dla par. Jeżeli szukasz pracy w grupie lub dla par to
praca-za-granica-dla-par
23 sierpnia 2021
praca-za-granica-bez-jezyka-od-zaraz
 1. pl
 2. en

Wróć do listy artykułów